Хвилиночку уваги!


alt


Шановні користувачі сайту,

цей пост в першу чергу для Вас, а також для всіх, хто періодично відвідує avegamers.com

Наш ресурс поступово розвивається. Щодня на ньому з’являються нові цікаві статті та аналітика новин. Ми намагаємося писати оперативно, цікаво, переживаємо те, про що пишемо.

Але, на жаль, активність відвідувачів в коментарях не надто висока. Ми б хотіли відчувати Вашу підтримку, тому просимо Вас бути активнішими в обговоренні.

Деякі користувачі, як, наприклад, пан BaT висловили свою підтримку, приславши нам отакі юзербари - http://avegamers.com/index.php?newsid=52 Ваc ми просимо бути трішки активнішими, викладати свої думки з приводу статей, які розміщуються на сайті.

Також прошу звернути Вашу увагу на нове опитування - "Чи потрібен нам форум"? Чекаємо Ваших голосів, а думки можете викладати прямо під цим зверненням. Також прошу звернути увагу на наступне: навіть якщо ми запустимо форум, модератори будуть дуже суворі. Тому голосуючи за один з варіантів, Ви маєте розуміти - форум призначений для обговорення певних тем в цивілізованих рамках, з доводами, без образ тощо, а не для перетворення його в смітник із слів.

Чекаємо ваших відгуків і голосів.

Приємної гри,

редакція